Hakkımızda

Karabulut Kardeşler Ltd. Şti. 1993 yılında kurulmuş olup kökleri Bulgaristan’ın Kırcaali şehrinden göç edip 1989 yılında Bursa’ya ayak basmış olan Hacı Mecit Karabulut’a dayanmaktadır. Bursa Uluyol Caddesi üzerinde faaliyet gösteren firmamız babamız Hacı İsmet Karabulut ve amcalarımız Hacı Hikmet Karabulut ile Hacı İbrahim Karabulut’un destekleri ile ayrıca bünyesinde barındırdığı bayiliklerle de uzun yılardır makina ve hırdavat sektöründeki istikrarlı çalışmalarının yanında KAAN marka yerli üretim tarım ürünlerini de 2016 Ocak ayı itibarı ile pazara sunmuştur.
Bu uzun serüvenimizde bize güvendiğiniz ve destek olduğunuz için siz değerli dostlarımıza ve müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunar teşekkürü bir borç biliriz.
Karabulut Kardeşler Ltd. Şti. olarak misyonumuz değişimin gerekliliğini benimseyip makina hırdavat ve tarım sektöründe Türkiye ve Dünyadaki yenilikleri yakalayıp müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz sınırsız çözümler ile her koşulda müşteri memnuniyeti sağlamaktır.